KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7707001
nr 770 7001
Blandteknik
Galeasen Naima, Vördö, Åland, signerad SA, 1900, 30x40
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 13 augusti 2012
kl 19:22:06
500 kr
350 kr
500 kr